مبل سلطنتی با چوب روس بیخوابی را درمان کرد

مبلمان جمع و جور مانند، مبل سلطنتی با چوب روس یک راه حل عالی نه تنها برای صاحبان آپارتمان های کوچک است، در واقع، مزایای آن بسیار بیشتر از آنچه فکر می کردید دارد!

چرا اینطور است و چه کسی برای مبل های جمع و جور مناسب است، در این مقاله خواهیم گفت.

در واقع، مزیت اصلی یک مبل جمع و جور این است که حداقل فضا را اشغال می کند و می تواند عملکرد مکانی را برای استراحت، خوابیدن و تبدیل شدن به یک افزودنی شیک برای فضای داخلی ترکیب کند.

یک جای خواب، یک محفظه برای چیزها و یک افزودنی شیک به فضای داخلی.

یک راه حل چند منظوره که حداقل فضا را اشغال می کند – همه چیز در مورد مبل های جمع و جور است!

انواع اشکال مختلف، راه حل های کاربردی و رنگی، ساخته شده در سبک های مختلف، به شما کمک می کند تا یک مبل فشرده نرم را در هر اتاق و برای هر نیازی انتخاب کنید.

مبل

اگر اغلب جابجا می شوید، یک مبل تختخواب شو جمع و جور خرید عالی خواهد بود، زیرا حمل و نقل آن بسیار کم دردسر خواهد بود.

اگر اغلب مهمان دارید، یک تخت اضافی اضافی نخواهد بود.

اگر می خواهید هنگام انتخاب مبلمان در هزینه خود صرفه جویی کنید، اما عملکرد را حفظ کنید.

اگر تصمیم دارید اتاق را منطقه بندی کنید، یک مبل جمع و جور کاملاً در منطقه تفریحی قرار می گیرد و در عین حال احساس ازدحام در فضای داخلی ایجاد نمی کند.

مبل های جمع و جور نیز برای نیاز به تکمیل فضای داخلی مناسب هستند، این اغلب در سبک هایی مانند هنر پاپ و مینیمالیسم استفاده می شود.

رایج ترین انواع مبل های جمع و جور: U شکل، گوشه ای، مدولار و البته مستقیم.

مبل های گوشه ای کاملاً همه کاره هستند، آنها هم برای آشپزخانه و هم برای اتاق نشیمن مناسب هستند و فضای بین اتصالات دیوارها را کاملاً شکست می دهند و شکل خود به چنین مبل اجازه می دهد حتی با جمع و جور بودنش جادار باشد.

مدل U شکل برای یک آپارتمان استودیویی کوچک یا یک اتاق نشیمن با اندازه متوسط ​​ایده آل است: با کمک آن می توان فضا را به مناطق تقسیم کرد.